ISL28023FR60Z
Mfr.Part #
ISL28023FR60Z
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package/Case
Datasheet
ISL28023FR60Z
Description
IC VOLT MONITOR PRECISION 24QFN
Stock
238
Manufacturer :
Product Category :
Power Supply Controllers, Monitors
Applications :
Digital Power Monitor
Current - Supply :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
24-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
24-QFN (4x4)
Voltage - Input :
0V ~ 60V
Voltage - Supply :
3V ~ 5.5V